PENTİ Kalitesini Düşürmüş.

Rahime S. |

Gaziantep Real PENTİ Mağazasından aldığım ürünlerden kesinlikle memnun kalmadım, gerekeni yapacağız diye oyalıyorlar ve hiç bir şey yapmıyorlar. Hem çalışanları kaba hem de ürünlerinin kalitesi düşmüş. Mart ayında PENTİ’ den aldığım korse kesinlikle kayma yapmaz silikonludur dedi mağazadaki emine hanım ve ben 2 gün bile kullanamadım tekrar emine hanıma götürdüğümde bana hakaret etti ve aşağılayıcı konuştu.
Benim itirazlarım üzerine korse incelemeye gitti ve sanki aralarında anlaşmışlar gibi yine benim hatam olduğu söylendi. Ürünü yıkamadan aldığım korsenin silikonları tutmadı. Aşağıya kaydı ve satarken kesinlikle kayma yapmaz dendi bu nasıl benim hatam oluyor anlayamadım.1
616229

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Temmuz
  15:57

  Sayın şikayetvar.com yetkileri;

  Penti Mağazaları olarak hizmet anlayışımız ve mağazacılık felsefemiz gereği tüm çalışmalarımızda odak noktamız müşteridir.

  Bir kurumun başarısını en iyi ölçebilen ve takdir edebilen her zaman müşterileri olmuştur.

  Müşterilerimizden Rahime Sarıkaya’nın şikayeti ile ilgili gerekli araştırmalar tarafımızdan hemen yapılmıştır.

  Ürünle ilgili müşterilerimize beklenen performansı alabilmeleri için satış esnasında detaylı olarak kullanım bilgisi verilmektedir.Rahime hanım’a bu dogrultuda bilgi verilmiş olup üründen kaynaklı bir hata olmadığı detaylı olarak aktarıldığını bilgilerinize sunarız.

  Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

  Saygılarımızla;

 • Rahime S.
  04 Ağustos
  14:28

  Penti resmen insanlarla dalga geçiyor.nasıl bana ürün hakkında bilgi verilmiş.ürünü satana kadar ilgileniyorlar ondan sonrası boş;önce doğru dürüst elemanlar alsınlar, elemanları müşteriyi aşağılıyor.