07 Şubat 2014

Penti Kalitesi Düşük Ürün Satıyor.

Penti'den her aldığım üründen şikayetçiyim. O kalitesiz ürünlerden dünyanın parasını alıyorlar ama ürünleri 1 gün bile giyemiyoruz. Bende artık almıyorum hiçbir ürünü oradan ve çevreme de sürekli olumsuzluklarından bahsediyorum. Her geçen gün daha fazla kişiyi kaybediyorlar. Yüzlerce model çıkardıkça ürünler pazar kalitesinin de altına düştü.

Ayrıca hangi mağazalarına gitsem çalışanlarda bir ilgisizlik, bir kendini beğenmişlik, bir tartışmalı cevap vermeler. En basiti yaşadığım olay beden ile ilgili. Sanki benim kaç beden kullandığımı biliyorlarmış gibi o bedende diretip başka beden getirmiyorlar. Zaten ürünler alınmaz gibiydi artık Penti'den çöp daha almam.

Buşra 466 Okunma

Cevaplar

  • Buşra 10 Şubat 2014

    Real M1 Kartal Outletteki mağazanızda müdür yardımcısı olarak çalışan sarışın bayanın kabalığı, müşteri ile iletişim eksikliğinden, müşteriye saygısız ve hakaret içerikli konuşmasından dolayı şikayetçiyim. Sırada beklerken reyon görevlisi çalışanda sattığı ürünün müşterisine kasada kavga ederek muhattap oldu. Genel olarak Ayrıca Maltepe Park Penti şubesinin çalışanlarında da aynı saygısızlık mevcuttur. Daimi penti müşterisiyken böyle bir saygısızlık karşısında penti beni ve benim gibi birçok müşteriyi kaybedecektir. Siz isterseniz bu şikayet ile ilgilenin isterseniz ilgilenmeyin ben memnuniyetsizliğimi bütün şikayet siteleri ve sosyal medyada dile getireceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön