Penti Fazla Ücret İstemesi!

Deniz A. |

Forum Kapadokya Pentiden 3 ürüne %25 indirimden 3 adet ürün aldım. toplamda 77 tl ödedim. ertesi gün değişim yapmak istedim. sonuç olarak yine 3 ürün 67tl tuttu ve dolayısıyla pentiden 10 tl alacağım doğdu. Fakat Penti, iade almadığı veya hediye çeki gibi birşey vermediği için 10tl. lik daha ürün almam söylendi. bu kez, 13tl. lik bir bikini aldım.

Yani ne ödemem gerekir: 10 TL alacağıma karşılık 13tl. lik ürün alınca. 3tl değil mi? fakat penti benden 10tl istedi. Neymiş: 3 ürüne indirim varmış, yok 4. ürün indirimli değilmiş. Tamam zaten 4. ürünün indirimsiz fiyatı 13 liraydı. (indirimlisi 9 TL)ama yok en ucuz 3 ürüne indirim varmış, bilmem neymiş. Yani penti bana 13tl. lik ürüne 20tl ödetti.

Etiketler :

Fiyat Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Deniz A.
    31 Mayıs
    16:47

    tam 6 kez aradım müşteri hizmetleri denilen numarayı ve bir muhattap bulamadım.yerinde yokmuş şikayet için ilgili kişi.numaramı alıyorlar,dönen yok.sanki dalga geçiyorlar.satış yaparken maşallah herkes yerinde! bu sitede 15ekim2013 ten buyana hiç bir şikayeti cevaplamamış penti.nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı bu.memnuniyeti bırakın mağdur ediyosunuz insanları.