16 Ocak
Yorum Yap
#10027585

Penta Teknoloji Ürünleri'nden Satılan Dell Latitude E5470 Cihazında Oluşan Kronik Sorunlar

Dell Latitude E5470 cihazında oluşan kronik sorunlardan dolayı 3 ay içerisinde yaklaşık 10 kere yerinde destek servisi sağlandı. Bu servisler sonucunda sorun çözülemeyince cihazın testi için onarım merkezine göndermemi istediler ve gönderdim. Burada standart testler yapılıp yüklü olan driverleri ve Bios'unu güncelleyip geri gönderdiler. Bu geçen süre içerisinde cihazı aktif olarak kullanmadığımdan dolayı mağduriyetim çok büyük. Yerinde destek garantisi halen devam eden cihazımın swaplanmasını talep etmeme rağmen hiçbir şekilde olumlu bir geri dönüş sağlanmadı. Cihaz Penta Teknoloji üzerinden satışı yapılmış. Bu firmayı aradığımda benimle fatura bilgilerini paylaşmalarını istedim fakat buradan da beklediğim sonucu alamadım. Dell dünya üzerinde kendini kanıtlamış bir firma olsa da, ne yazık ki şahsım adına beklentilerimi karşılanmamıştır. Bu durumun düzeltilmesini ivedi ile rica ediyorum!

Ali 762 Okunma

Cevaplar

 • Penta Teknoloji Temsilcisi17 Ocak

  Sayın Kılıç, Detaylı bilgi verilmemektedir. Saygılarımızla,

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı17 Ocak

  Bu firma ismini telefonla sizi aradığımda da paylaşabilirdiniz. Teşekkürler.

 • Penta Teknoloji Temsilcisi17 Ocak

  Sayın Kılıç, Ürün tarafımızdan DESİSTEM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ firmasına satılmış. Saygılarımla,

 • Ali17 Ocak

  Sayın Yetkili; Cihazı satın aldığım yer ile ilgili tek bilgim sizin firmanız tarafından satışı yapılmış olmasıdır. Daha sonraki firma bilgilerini sizden başka bir yerden temin etmem mümkün görünmemekte. Ben sizden fatura bilgilerini alamıyorum Dell benden fatura bilgilerini istiyor? İki firma arasında ne yapacağımı bilemiyorum. Sonuç odaklı düşünürsek sizin son kullanıcıya satış yapmadığınızı biliyorum. Fakat benimde o Faturaya ihtiyacım var. Size bilgilerimi paylaşıyorum. Cihaz servsi tag:31zbr72 Umarım en azından bir firma adı ile geri dönüş sağlayabilirsiniz.

 • Penta Teknoloji Temsilcisi17 Ocak

  Sayın Kılıç, Penta Teknoloji Ürünleri ürünün toptan dağıtıcılarından birisidir.Son kullanıcıya satışımız yoktur. Taktir edersiniz ki ürünün satış fatura bilgilerini tarafınız ile paylaşmamız kanunen de uygun değildir. Satış fatura bilgilerini sadece ürünü sattığımız firmaya verebiliriz. DELL ile ilgili bilgiyi 212 371 9054-212 371 9055 numaralı telefon numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler