22 Ocak 2014

Penta Teknoloji Ürünleri Bozulan Kulaklığımı Yapmadan Gönderdi!

Vatan Bilgisayar Topkapı Mağazasından 3 ay önce aldığım ürün bozulmuştur ve 05.01.2014 tarihinde müşteri hizmetleri tarafından onarıma gönderilen ürünüm 15.01.2014 tarihinde fatura eksikliği sebebiyeti ile yapılmadan geri gönderilmiştir ve aynı gün içerisinde faturası tamamlanılarak ürün tekrar onarıma gönderilmiştir.


21.01.2014 tarihinde müşteri hizmetlerine geri dönen ürünüm kontrol aşamasında iken hata giderilmemiştir. Servise tekrar gönderilecektir neticesi almıştır. Ürün numarası 348***. 16 Günlük bir mağduriyetim söz konusudur ve bu süre devam etmektedir. Yasal sürenin bitmesine 4 gün kalmıştır. Ürünümün yapılmasını yada değişimini istiyorum. Aksi takdir de yasal işlemlere başvuracağım.

Dorukhan 319 Okunma

Cevaplar

 • Penta Teknoloji Temsilcisi27 Ocak 2014

  Merhaba, Bizlerde teşekkür ederiz. İyi çalışmalar..

 • Dorukhan25 Ocak 2014

  VATAN Bilgisayar Topkapı mağazasına gönderilen ürünümü 25/01/2014 tarihinde sorunsuz/eksiksiz biçimde almış bulunmaktayım. Yardımcı olduğunuz için teşekkürlerimi sunuyorum, teknolojik ürünleri alacağım ilk adres siz olacaksınız, firmanızı çevremede önereceğim. İyi çalışmalar.

 • Dorukhan'ın Teşekkür Mesajı25 Ocak 2014

  Yardımcı oldukları için teşekkürlerimi sunuyorum. Ürün satın alacağım yer PENTA teknoloji olacaktır ve çevremdeki arkadaşlarımada firmanızı önereceğim.

 • Penta Teknoloji Temsilcisi24 Ocak 2014

  Merhaba, Servisimize teslimatı yapılan her ürün ile birlikte bir adet teslim formu verilmektedir. Bu teslim formuna sahip kişi/firma servisimize formu ibraz ettiğinde ürünü teslim etmek durumundayız. Ürününüz şu an yenisi ile değişmiş ve Vatan Bilgisayar tarafından teslim alınmayı beklemektedir. Vatan Bilgisayar tarafından adınıza düzenlenmiş teslim yazısı ile size teslimatı yapılabilir. Aksi taktirde Vatan Bilgisayar personeli haricinde kimseye bu ürünün teslimi mümkün değildir. İyi çalışmalar..

 • Dorukhan23 Ocak 2014

  Merhaba, Bugün VATAN Bilgisayar Müşteri Hizmetleri ile yapmış olduğum görüşme sonucu ürünün 20.01.2013 tarihinde sizin tarafınızdan '' ürün kontrol altındadır'' neticesinde olduğu tarafıma söylenmiştir. Aynı şekilde bugün sizin firmanızı aradığımda ürünün teslime hazır olduğu ancak ürünün elden teslim edildiği için VATAN' personeline veyahut temsili kağıt üzerinden işlem yapılabileceği tarafıma söylenmiştir. VATAN Bilgisayar Müşteri Hizmetlerine bu konudan bahsettiğimde ise durumun güncelleme altında olmadığından, PENTA firmasından herhangi bir bilgi alınmadığından bu sebepten ötürü cihazın teslim alınmadığından bahsedilmiştir. Durumun aciliyetini size ve VATAN Bilgisayara her defasında belirtmiş olmama rağmen 18 gündür beklemekteyim ve bu durum devam etmektedir. Daha fazla beklemek istemiyorum, ürünümü gerekirse kendim gelip alacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Penta Teknoloji Temsilcisi22 Ocak 2014

  Merhaba, Ürün tarafımıza 17.01.2013 tarihinde gelmiş ve kontrolleri yapılarak değişim kararı verilmiştir. Ürünün değişimi yapılarak Vatan Bilgisayara teslim edilecektir. Bilginize.. İyi çalışmalar..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön