27 Ekim 2016

Penta Teknoloji Ürünleri Yasal Servis Süresi Dolmasına Rağmen Gerekli İşlemleri Yapmıyor!

28.09.2016 tarihinde Bimeks aracılığıyla Penta'ya gönderdiğim Urban Revolt 1800t taşınabilir şarj cihazı ile ilgili yasal süreç dolmasına rağmen Penta gerekli işlemleri yapmıyor. Bana ellerinde aynı üründen olmadığını para iadesi yapacaklarını söylüyorlar. Müşteri hizmetlerine para iadesi istemediğimi ürünü kampanyalı fiyattan aldığımı bunun için yenisi talep ettiğimi belirtmeme rağmen oralı olmuyorlar. Hakkım olarak ya aynı ürünü ya da benzer özelliklerde ürün talep ediyorum. İrsaliye No.: b14**.

Serhan 790 Okunma

Cevaplar

  • Penta Teknoloji Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Kılıç, Ürün bizim stoklarımızda mevcut değildir. Ücret iadesi alarak tekrar aynı ürünü satın alabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Serhan27 Ekim 2016

    Ürün bir çok yerde şuanda satılıyor koşul sağlanmakta. Benim ürüne ödediğim bedel düşük diye böyle yapıyorsunuz. Müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi böyle gösteriyorsunuz demek ki. Bende bu yaşadığım olumsuz tecrübeyi bütün sosyal mecralarda ekran görüntüsü ile paylaşacağım ki müşteriler hangi firmalar ile çalıştıklarını bilsinler.

  • Penta Teknoloji Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Cankılıç; 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Garanti Belgesi Yönetmeliğinde belirtildiği gibi, tüketici seçimlik haklarından değişim hakkı, mümkün olması koşuluna bağlanmıştır. Ürün değişimi mümkün olmadığından ücret iadesi alabileceğinize dair bilgilendirme yapılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön