03 Şubat 2014

Penta Teknoloji Ürünleri Servisi Ürünümü Kusurlu Gönderdi

11.01.2014'de Vatan Bilgisayar aracılığıyla açma kapama tuşundaki arızadan dolayı gönderdiğim ürünü 02.02.2014 sabahı aldım aldığımda fişlerle ve fatura fotokopileriyle sarmalanmış olduğu için durumu fark edemedim eve gittiğimde ise şaşkınlık geçirdim. Pırıl pırıl gönderdiğim Logitech z906 konsolumu tanıyamadım çizikler içinde hiçbir özen ve dikkat gösterilmeden alelade onarılmış öyle ki açılan ürün tam kapatılamamış bile on yüzünde üstünde altında her yanında çizikler derin ve kazınmış görüntüsü var.

Bu kadar mı ucuz hizmet olur biz bu ürünlere para veriyoruz ve benim için maddi manevi değeri olan bu ürüne olan dikkatim ve özenim bir çırpıda yok edilmiş. Penta Teknoloji'yi kınıyorum bu ilgisizliğin çözümü konusunda yardım bekliyorum.

Fatih 244 Okunma

Cevaplar

 • Penta Teknoloji Ürünleri Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sayın Sarıkaya, Hiçbir servis bu tarz durumlarda servis sürecine girmeyen ürün için net ibareler ile bir cevap veremez. Biz servisini ve satışını yaptığımız ürünlerin arkasında durarak gerekli çözüme tarafımızda ulaşacağı bilgisini veriyoruz sizlere. Bu ürün için de oluşan hasarın taşıma, teknik personel, tarafımıza ulaştıran firma vs. hangi aşamada oluştuğunun tespiti için sizden ürünü göndermeniz istenmiştir. Ürün servis sürecine girdikten sonra yukarıda iddia ettiğiniz koşullar olursa o zaman gerekli yasal vs. haklarınızı arayabilirsiniz. Ürünü en kısa sürede yukarıda belirttiğimiz şekilde servisimize ulaştırmanız durumunda sonuçlandırılacaktır. İyi çalışmalar..

 • Penta Teknoloji Ürünleri Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sayın Sarıkaya, Ürün servis sürecine girmeden net bir bilgi verilemez. Ürünün hangi aşamada hasar aldığının yada fiziksel sorun olduğunun tespiti gereklidir. Bu da ancak ürünün servise gelmesinden sonra netlik kazanabilir. Ürün servisimize ulaştığında gerekli aydınlatıcı bilgiyi tarafımızdan alabilirsiniz. İyi çalışmalar..

 • Fatih 03 Şubat 2014

  Cevabinizdan sorumun ve sorunun net anlasilamadigini anliyorun. Kontrol unitesinin gonderilis sebebi olan sorun halledilmis fakat urun onarim surecinde fazlasiyla hirpalanmis derin cizikler ve kazintilar mevcut. Esas sorunu olusturan unsur budur.Urunu bahsettiginiz kisi adina tekrar tarafiniza gondermem sonucu surec ne olacak ne kadar yipratildigindan emin mi olacaksiniz yapilacak islem nedir cevabiniz kesinlikle yeterli degil.

 • Penta Teknoloji Ürünleri Temsilcisi03 Şubat 2014

  Merhaba, Sorunlu kontrol ünitesini Yusuf ARSLAN dikkatine Vatan Bilgisayar aracılığı ile gönderebilirsiniz. İyi çalışmalar..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön