Penta Teknoloji Ürünleri Kutunun İçinden 1 Hoparlör Eksik Çıktı!

Furkan T. |

Bim'den 49 TL'ye almış olduğum 5+1 ses sistemi 4+1 olarak kutudan çıktı Penta'ya sordum 91 TL'ye ses kontrol ünitesini satıyorlar. Ürünün garantisi var ve devam ediyor. Ben ürüne vermiş olduğum paranın 2 katını sadece 1 hoparlöre veremem. Garantisi var yardımcı olmanız lazım.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  08:56

  Sayın Tonya,

  Bahsetmiş olduğunuz parça ürünün kontrol ünitesidir. Yani ürünün önemli bir parçasıdır. BİM bizim sadece ticari olarak çalıştığımız bir firmadır. İki firmanın bir bağlantısı bulunmamaktadır. Ürün tarafınıza sizin bilginiz dahilinde olmadan BİM tarafından eksikliği ile satılmış ise çözüm için mağazadan destek almalısınız. Bilginize..

  İyi çalışmalar..

 • 18 Aralık
  08:06

  Sayın Tonya,

  Daha önceki cevap yazılarımızda belirttiğimiz gibi "Eksiklik yada kullanıcı hataları garanti kapsamına girmemektedir." Eksiklik ücret karşılığında giderilebilir. Bu eksikliği bilmeden tam kutu olarak satın aldığınız halde eksik parçası çıktı ise ürünü BİM'e iade edebilirsiniz.

  İyi çalışmalar..

 • Furkan T.
  17 Aralık
  18:18

  Kardeşim parçasını göndericeksiniz sadece adres veriyorum ; samsun atakum ömürevleri bim.

 • 17 Aralık
  07:47

  Merhaba,

  İade işlemi ile iligli BİM size yardımcı olabilir. Firmanın iade sürecine biz müdahale edemiyoruz.

  İyi çalışmalar..

 • Furkan T.
  16 Aralık
  21:17

  İade etmek istemiyorum! Bim'e yardımcı olun o zaman. Nasıl olur da kutudan 1 hoparlör eksik çıkar ne bu ilk defa karşılaştım böyle bir şeyle, Bim'e gittim ordaki personelde sizle görüşeceğini söyledi.

 • 16 Aralık
  13:40

  Sayın Tonya,

  Satın almış olduğunuz ürün 5+1 ses sistemidir. Ürünü aldığınız da böyle bir eksiklik mevcut ise ilgili BİM mağazası ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ürünlerin özellikle böyle bütük bir parçasının eksik sevk edilmesi mümkün değildir. Ürününüzün garanti kapsamı, garanti süresinde oluşabilecek arızaları kapsamaktadır. Eksiklik yada kullanıcı hataları garanti kapsamına girmemektedir. Eksiklik ücret karşılığında giderilebilir.

  İyi çalışmalar..