20 Ağustos 2015

Penta Teknoloji Ürünleri Arızalı Hp X3000 Kablosuz Mouse'yi Tamir/Değişim Yapmamak İçin Uygulanan Pr

Geçen sene penta nın Marmara Forum da düzenlediği bilgi yarışmasından, HP x3000 Kablosuz mouse hediye kazandım. Yedekte kullandığım için toplamda 1 ay fayda gördüm. Geçen gün USB den yanık kokusu geldi. Mouse'nin USB si alev alacak kadar ısındı.

Bilgisayarımı zor kurtardım.
Penta'yı aradım. Kendi dağıttıkları hediye için fatura sordular. En sonunda Garanti Belgesinin fotoğrafını çekin mail gönderin dediler. Gönderdim. Ses yok. Bugün tam 8 görüşmenin ardından, maile gerek yok, Yurtiçi Kargo ile gönderin dediler. Kargo anlaşma kodunu zorla verdiler. En son tamam oldu dedim, kargo masrafı siz ödüyorsunuz dediler!
Deyin ki biz kanun tanımıyoruz ürün tamir/değişim yapmıyoruz, daha anlaşılır olur.

Engin 539 Okunma

Cevaplar

  • Engin20 Ağustos 2015

    Garanti süresi bitmiş ürünlerimi, yarışma düzenleyerek müşterilere veriyorsunuz? Verdiğiniz ürünlerin Garanti Belgelerine, neden tarih atmıyorsunuz? Garanti dışında göstermek için mi? Öyle afaki, "garanti süresi bitmiş" söylemleri ile değil. Belge ile konuşmuş olursunuz! Siz önce Marmara Forumda yaptığınız etkinliğin tarihini öğrenin. Birde elinize bir İstanbul haritası alıp, elden teslim etmenin işi yokuşa sürmek olduğunu bir daha gözden geçirin. Firmayı düşürdüğünüz konuma bakın. Bir mouse'yi değiştirmemek için ne zorluklar çıkartıyorsunuz. Çöpe atarım olur biter. Ben bir Mouse kaybederim, siz ise; bir anlayış kaybedersiniz...

  • Penta Teknoloji Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Sayın Değirmenci, Kullanmakta olduğunuz ürünün garanti başlangıcının belirlenebilmesi için satış belgesi (Fatura/fiş/sözleşme) talep edilir. Çıkışlarımıza göre bu ürünlerin garantisi 2014 yılında sona ermektedir. İstanbul içi ürünü servisimize elden teslim edebilirsiniz. İyi çalışmalar..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön