Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Pegasus Yurt Dışı Bilet Bilgi Düzeltme Sorunu

Selahittin
19 Nisan 10:16
353
Selahittin'in Teşekkür Mesajı
“Pegasus Müşteri hizmetleri 5-6 defa aradım görüştüğüm her kişi çok nazik ve yardımcı olmaya çalıştı. Problem çözümü çok basit bir şekilde yapılması çok daha iyi olurdu tedirgin olmak çok kötü. Telefonla alınan biletlerde problem çıkması çok normal. Lütfen daha kolaylaştırıcı adımlar atmanızı rica ederim. Yine de teşekkür ederim.”

Pegasus havayollarından kız kardeşime yurt dışı dönüş bilet aldım. Babamız yoğun bakımda olduğundan kafamız karışık ve problem yaşıyoruz. Bilet Alırken Telefon üzerinden işlem yaptım. Kız Kardeşimin soy ismini kızlık soy ismin yazmışım. Ayrıca doğrum tarihini de doğru girdiğimi düşünüyorum ama günü de hatalı girdiğimi söylediler. Müşteri hizmetleri 10375367 başvuru kayıt numarası ile işlem yaptı. Düzeltmek çok kolay ama neden işlem için bekletiliyor anlayamıyorum. 96 saat içerisinde bilgi vereceğiz deniyor ama 2 gün sonra uçuşu var. Pegasus hava yolları çok basit düzeltme işlemini hızlıca yapmayıp neden zor durumda bırakıyor. Lütfen hızlıca yardımcı olmanızı rica ederim.

Pegasus Yurt Dışı Bilet Bilgi Düzeltme Sorunu
Selahittin
22 Nisan 09:46

Pegasus Müşteri hizmetleri 5-6 defa aradım görüştüğüm her kişi çok nazik ve yardımcı olmaya çalıştı. Problem çözümü çok basit bir şekilde yapılması çok daha iyi olurdu tedirgin olmak çok kötü. Telefonla alınan biletlerde problem çıkması çok normal. Lütfen daha kolaylaştırıcı adımlar atmanızı rica ederim. Yine de teşekkür ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Pegasus Sefer İptali Mağduriyeti

Çağlar
18 Temmuz 13:20
430
1

Pegasus Biletimizi Boşuna Yaktı Ve Maddi Manevi Bizi Zarara Uğrattı

Fırat
11 Temmuz 11:12
338

Pegasus'a Yakışmayan Yolculuk Üst Yönetimin Okuması Dileğiyle

Ömer
10 Temmuz 23:43
562

Pegasus Haksız İptal Ücreti

Berfin
10 Temmuz 19:36
185

Para Ücret İadesi Pegasus

Mustafa
08 Temmuz 10:29
463
Benzer Şikayet Yaz