18 Mart 2013 #1690291

Pegasus Yanlış Yönlendiren Reklam!

Pegasus havayollarının reklamını gördüm. 19.90 TL'ye her şey dahil bilet olduğu söyleniyordu. Ancak web sitesine girip bilet almak istediğimde check-in bedeli diye ayrı bir bedelin yansıtıldığını gördüm. Müşteri temsilcisi ile irtibata geçtiğimde bu ücretin zorunlu olduğu söylendi. Bu durumda sormak istiyorum;


1. Her şey dahil fiyata neden sonradan ücret ekleniyor. Bu şekilde ilan vermek bizi yanıltmak için düzenlenmiş bir numara mı?
2. Bir sene sonrasına aldığım bilete neden check-in ücreti ödüyorum. Belki bileti yakacağım ve check-in yapmama gerek kalmayacak. Firma ile seyahat etmeyi düşünen tüketicileri uyarmak adına bilgi vermek istedim. Pegasus'un söylediği her şey doğru olmayabilir.

Bahadır 147 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır02 Ağustos 2013

    Tarafıma dönüşünüz yukarıda yazdıklarımı bana tekrar okumanızdan ibarettir. Check-in ücreti check-in esnasında alınmalı. Peşinen alınan check-in ücretinde hakkınız olmadığını düşünüyorum.

  • Pegasus Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 931632 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön