10 Eylül 2013 #2004489

Pegasus Web Sitesi Hatası Yüzünden Biletim İptal Oldu!

PC 41636 Nolu 12:35 uçuş Biletimi üye girişi yaparak aldım. Fakat Yolcu bilgisine S** T**( Babamın ismini yazdım) doğum tarihi yazdım iletişim Bilgisine kendi bilgilerimi yazdım. Babam bugün 10 Eylül 2013 havalimanına gittiğinde bilet benim adıma olduğunu öğrenmiş bileti alamadı ve bilet yandı. Loglarınızı kontrol edin. Ben yolcu bilgilerine Babamın bilgilerini yazdığıma eminim. . Mağduriyetimin karşılanmasını istiyorum.


Ben web sitenize üye girişi yapıp bir başkasına bilet alamayacak mıyım? Web sitesi hatası bu.

Can 100 Okunma

Cevaplar

  • Can17 Eylül 2013

    Kendi web sitelerinde hata var bu yüzden biletim yandı. Hala hazır cevapları copy paste yapıyorlar.

  • Can10 Eylül 2013

    Kendi Üyeliğimle Login oldum.. Yolcu bilgilerine Yolcu ismi soy ismi ve doğum tarihini girdim. Daha önce belirtmiş olduğum iletişim bilgilerim otomatik gelse idi Yolcu adı soy adı kısmı dolu olması gerekirdi? iletişim Bilgilerine kendi bilgilerimi girdim Ve kabul etti neden tekrar login olup Yolcu bilgilerini değiştirmem gerekiyor ?

  • Pegasus Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz; Üyeliğinizle web sitemizden giriş yapmanız halinde iletişim daha önce belirtmiş olduğunuz bilgileriniz üzerinden biletleme işlemi otomatik olarak gerçekleştirilir.Yolculuk yapacak misafirimizin bilgileri doğrultusunda güncellemeniz gerekmektedir.Bu uygulama, misafirlerimiz için işlem kolaylığı sağlanabilmesi amacıyla gerçekleştirilmektedir. Talebinize istinaden yapılan inceleme sonucunda web sitemiz interaktif biletleme işlemleri kontrol edilmiş ve genel bir aksaklığa rastlanmamıştır.Geriye dönük işlem yapılamadığından talebinize olumlu yanıt verilememektedir. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön