26 Ağustos 2013 #1976765

Pegasus Valizimi Bulamıyor!

23. 08. 2013 tarihinde Viyana'dan Sabiha Gökçen aktarmalı Ankara'ya uçtum. Ankara'ya ulaştığımda 2 valizimden birinin kaybolduğunu fark ettim. Biri pembe, diğeri siyah ve 25kgluk büyük bir valizdi. Bahsettiğim siyah bavul 2 gündür tüm telefon trafiğine rağmen bulunamıyor. İnanılmaz derecede mağdur edildim. Aynı üst başla geziyorum. Maddi kaybın yanında manevi olarak çok ciddi zarara uğradım.


İçinde manevi olarak paha biçilemez olan kişisel eşyalarım; kıyafetlerim ve takılarım, saatlerim ve aklıma getiremediğim bir çok maddi değeri yüksek eşyam vardı. 2 gündür valizim hala bulunamadı, 4 tekerlekli ve asma kilidi olan bir bavul nerede olabilir rica ediyorum söyleyin bana. PC037055 Bagaj numaralı valiz.

Sibel 58 Okunma

Cevaplar

  • Sibel09 Eylül 2013

    bir daha asla!

  • Pegasus Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 990880 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön