11 Eylül 2013 #2006623

Pegasus Valizim Hasar Gördü!

02. eylül. 2013 tarihli Kıbrıs seyahatimizde kötü bir sürprizle karşılaştık. Pegasus havayollarıyla yaptığımız yolculuğumuz sonunda, valizimiz darbe almış, göçmüş ve tekeri kırılmış olarak bize geri döndü. Ne yapmamız gerektiğini Pegasus yetkililerine sorduğumuzda, biz bir şey yapamayız şikayet edin yanıtını aldık. Bizler, 'her yerde reklamı olan, biz çok iyiyiz, en hızlı büyüyen havayolları firmasıyız.vb. şekilde ' kendini öven, güvenen, kurumsal olan Pegasus firmasının müşteri memnuniyetine bu kadar saygısız, ilgisiz bir şekilde yaklaşmasına inanamadık.


Hiçbirimiz oturduğumuz yerden kazanç sağlamıyoruz, Pegasus Havayolları firmasından hasarımın karşılamalarını talep ediyorum.

Tuğçe 72 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe15 Eylül 2013

    tarafıma yasamıs oldugum sorunla ilgili geri dönüş yapılmamıştır.Sankı geri dönüş yapılmış gibi birde'geri dönüş yapıldı'seklinde bir msj gönderilmiştir.

  • Tuğçe12 Eylül 2013

    Pegasus tarafından bana geri dönüş yapılmamıştır. Konuyla ilgili yardımcı olmamışlardır.

  • Pegasus Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 998006 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön