18 Ağustos 2014 #2632551

Pegasus Ücretsiz Bilet Dediler Yok

Pegasus Havayolları 14 Ağustos 18:53 'te tarafıma gelen ücretsiz bilet kodu, 15 Ağustos akşamına kadar süre tanındığı yetmiyormuş gibi, Yine de 15 ağustosa bileti almaya çalışırken geçersiz diyor. Tamamen yasalara aykırı ücretli müşteri hizmetleri arama zorunda bırakılıyorum ve 10 Dk lik telefon sonrasında 15 TL telefon ücreti ödüyorum! Kodunuzda hata var bugün son gün olduğundan arkadaşlar size dönecek diyen muş.tem. sonrasında tabikide dönüş alamıyorum. Hem biletten, hemde telefon parasından oluyorum! 1 kişide arayıp şikayetiniz nedir demiyor! Pegasus güvenirliğini yitirmiş, sadece ticari duygular besleyen bir firma olmaktan kurtulamayacaktır!

Ümit 174 Okunma

Cevaplar

  • Ümit25 Ağustos 2014

    22 Ağustos günü aranarak, 23 Ağustosa kadar kullanabilirsiniz dedikleri kampanyayı elbetteki kullanamadım. Şİfreyi almak için tekrar telefon açtım ve tekrar müşteri hizmetlerine para ödedim. 24 saatten az bir süre kala neden arıyorsunuz, neden önceden aramıyorsunuz dediğimde cevap alamadım. şifremi almak için aradığımda 6 dk telefonda sebebi olmadan bekletildim. Siz siz olun, pegasus'un yapmış olduğu hiç bir kampanyaya inanmayın güvenmeyin. Zararlı çıkarsınız. Aynı fiyatlara, başka hava yollarını mutlaka araştırın.

  • Ümit22 Ağustos 2014

    Tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Şikayetvar.com üzerinden firmaların, müşteriye bilgi verilmiştir, dönüş sağlanmıştır gibi açıklamaları artık moda oldu. Şikayetvar.com'un bu konu hakkında geliştirme yapması gerekmektedir. Firmanın dönüş yapıp yapmadığını tarafımızdan onay alması gerekmektedir.

  • Pegasus Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1169421 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön