22 Nisan 2013 #1757240

Pegasus Ücret İadesi!

5 Mart tarihinde bilet iptali gerçekleştirdim ve 3 gün içerisinde ücret iadesinin yapılacağı bilgisini aldım, ancak yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen herhangi bir ödeme yapılmadı, bu süre zarfında muş hız ile yapmış olduğum sayısız tlf görüşmesinde kendilerinden gayet emin bir şekilde iadenin gerçekleştirildği prob. in bankadan kaynaklandığnı belirttiler, banka ile defalarca görüştüm, iptal ettirdiğim kredi kartlarını kontrol ettirdim, en sonunda şikayetimi Pegasus a mail ile bildirip iade edildiğini gösterir belge istediğimde hiçbir özür bile dilemeden ödemenin gerçekleştirilemedği, iade yapılabilmesi için hesap nomun istendiğine ilişkin bir mail aldım.


Hizmet anlayışlarını takdirinize sunarım!

Gül 81 Okunma

Cevaplar

  • Gül25 Nisan 2013

    Sayın İlgili, İptal ettiğim bilete ait rez kodum SQ8LCH dır. 10.04.2013 tarihinden beri cevaplanmayı bekleyen maillere zamanında geri dönüş yapmış olsanız buradan mesai harcamanıza hiç gerek kalmaz. Müşteri olarak hakkımızı aramak ve sesimiz duyurmak için daha kaç iletişim aracı kullanmamız gerekiyor acaba? Müşteri hizmetleri için tlf başına oturttuğunuz, maillere cevap vermek için görevlendirdiğiniz arkadaşlar hangi amaçlara hizmet etmek için ücret alıyorlar?

  • Pegasus Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Misafirimiz, Şikayetinize sebebiyet veren durumun daha detaylı incelenebilmesi için uçuşunuza ait rezervasyon kayıt numarası ya da bilet numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön