19 Mart 2013 #1692823

Pegasus Uçak Küçültmesi Sebebiyle Biletimi Değiştirdiler!

24 Mart 2013 olan Tel Aviv - İstanbul uçuşu için Pegasus Havayolları beni arayıp uçağı değiştirmeleri sebebiyle bileti bir gün önce ya da bir gün sonra alma olasılığını sordular. Mevcut bileti değiştirerek hem ödemenin geri verileceği hem de bir bedava bilet verileceğini taahhüt ettiler. Buraya kadar her şey güzeldi. Tarihin bir gün önceye alınmasını kabul ettim, fakat yeni bileti email ya da SMS olarak göndermediler, opsiyonlu rezervasyon kodu gönderdiler.


Tekrar aradığımda 17 Mart 2013 e kadar biletin iletileceğini belirttiler. 18 Mart 2013 tarihi oldu ve henüz bir bilet iletilmiş değil, tekrar çağrı merkezini aradığımda 21.03.2013 ' e kadar yeni biletin iletileceğini belirttiler.

Hakan 141 Okunma

Cevaplar

 • Hakan22 Mart 2013

  Merhaba, 3. kez çağrı merkezinin aramam ve her seferinde derdimi en az 1 saat anlatmamdan sonra sorun çözüldü ve 19 Mart 2013 tarihi itibariyle biletimi gönderdiler. Bu süreçte müşteri olarak beni en çok rahatsız eden nokta Genel Müdürlük'ten çözüm üretici cevaplar çağrı merkezi yetkililerine iletilemediği için çağrı merkezini her arayışımda "biletiniz 2-3 gün içinde kesilecektir denmesi" ve uçuşa çok az zaman kala biletin hala kesilememesi sebebiyle endişemin artmış olmasıdır. Umarım tekrar böyle bir sorun olmaz veya geçici bilet gibi yazılı bir belge verilir. Telefonla sözlü olarak söylenen rezervasyon kodu müşteride güven uyandırmıyor. Umarım geri bildirimim faydalı olmuştur. Teşekkürler.

 • Pegasus Temsilcisi21 Mart 2013

  Sayın Misafirimiz, Talebinize istinaden düzenlenmiş olan bilet detaylarının tarafınıza e mail olarak gönderilmiş olduğu tespit edilmiştir. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • Hakan19 Mart 2013

  Merhaba, 24 Mart 2013 ' te ilk etapta satın aldığım uçuşun kodu MS7PEZ, 23 Mart 2013 için olan yeni uçuşun kodu ise TDS936.

 • Pegasus Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın Misafirimiz, Şikayetinize sebebiyet veren durumun daha detaylı incelenebilmesi için uçuşunuza ait rezervasyon kayıt numarası ya da bilet numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön