03 Nisan 2013 #1722067

Pegasus Şikayetlere Duyarsızlığı!

25 Mart 2013 tarihinde Pegasus Havayollarına şikayette bulundum . Şikayet numarası: 1692758. Bunun üzerine Pegasus 27 martta herkese gönderilen ve kesinlikle çözüme yönelik içeriği olmayan, bir cevap yolladı. Cevaplamış oldu yani!!! Bunun üzerine, aynı gün kendilerine cevabın kesinlikle tatmin edici olmadığını belirten bir başka mesaj gönderdim.


Ancak 27 mart tarihinden beri ne arayan ne soran var! Böyle bir şey olabilir mi! Nasıl olsa biletler ucuz diye müşteriye böyle davranmak, umursamamak olabilir mi! Nasıl olsa bilet alıyoruz diye hiç kaale alınmayacak mıyız? Bu kadar şikayet var şu sitede! Yök mü yetkili birisi! Her şirket kafasına estiği gibi nasıl davranabilir!

Burcu 104 Okunma

Cevaplar

  • Burcu18 Nisan 2013

    Kendim söylüyorum kendim dinliyorum. Daha önce yazılan cevap biraz değiştirilip tekrar yazılmış. Şayet yazılan cevaba göre hatalı taraf müşteri, Pegasus herşeyi doğru yapmış. Hala sorun yaşıyorsam da kendilerini aramam söylenmiş. Hatayı telafi yöntemleri bu yani. Ben kendileri ile yazışarak bir çözüm bulamadam bu yüzden kendileriyle Türkiye'ye geldiğimde yüzyüze görüşmeye gideceğim Mayıs ayında. Belki o zaman muhattap alabileceğim yetkili birileri çıkar karşıma!

  • Pegasus Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 937150 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön