04 Eylül 2013 #1993726

Pegasus Seyahat Sırasında Valizim Kayboldu!

01/09/2013 Tarihinde İstanbul-İzmir uçuşumda valizim kayboldu. İzmir havaalanında hemen ilgilenip tutanak tutuldu. Ref:ADBPC16383 idi. valizimin sonraki gün öğlen servisi ile otele ulaşacağını söylediler. Maalesef olmadı. Akşam 20:00 servisi ile ulaşacağını söylediler yine gelmedi. 35 adet telefon görüşmesi sonucunda gece /ertesi sabah 1:30 da valizim elime ulaştı.2 günlük seyahatimde mağdur oldum.


Ayrıca telefon görüşmeleri sinirlerimi harap etti. Bana geri arayacaklarını söyleyip aramamaları verdikleri sözü tutmamaları beni mağdur etmeleri Pegasus'a hiç yakışmadı.

Gülseren 77 Okunma

Cevaplar

  • Gülseren09 Eylül 2013

    Yapılan geri dönüşte valizimin bulunduğu yazılmış. Zaten bulunduğunu ben yazımda belirttim. benim sıkıntım valizimi ulaştırmakta bana yaşattıkları süreç. ve onların hatası yüzünden mağdur oluşum ile ilgili. Daha dikkatli olmalılar. Yurtiçinde böyle bir hatayı nasıl yaparlar? Hata yapıldı. ilk uçuşla gönderip hızlı bir şekilde elimde olmasını neden sağlayamadılar? Defalarca uçuşları olan bir şirket. ve havaalanına ulaşan öğlen 3 de ulaşan valiz bana ertesi sabah 1:30 da ulaşıyor. mesafe ise 40dkk. benim şikayetim bunlardı. malesef net anlaşılmamışım.

  • Pegasus Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 995335 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön