Pegasus Personelinizin Yolcu İle Nasıl Konuşması Gerektiğini Öğretin!

Elif Elif12 Ekim 07:01

12/10/2020 saat 07.10 Bodrum-İstanbul s. Gökçen uçuşu için online check-in yapmama ve saat 05:40 ta havalimanında olmama rağmen “online check-in” bölümünde sadece 1 personelin görev yapması ve o saatte orada çalışan ismini bilmediğim personelin lemleri "haddinden fazla" yavaş yapması, bir yolcu ile 25-30 dakika vakit kaybetmesi nedeniyle bütün yolcuları mağdur etmiştir.

Sırada bekleyen bütün yolcular olarak durumdan rahatsızlığımız dile getirilmiş ancak personel tarafından bir de utanmadan “yapacak bir şey yok” şeklinde cevap verilmiştir.

Hepimiz işimiz olduğu için (ki olmasa bile bunun bir önemi yok) en erken saatte bilet aldık. Ancak personeliniz uçağın gecikmesinden o rahatsız değil ki yolcuların tepkisi üzerine "merak etmeyin, hepiniz İstanbul'a gidiyorsunuz" demiştir.

Nasıl bir hizmet anlayışınız var bilemiyorum ama bir aksaklık varsa personelinize en azından “özür dilemeyi” öğretmeniz gerektiğini bildirmek zorundayım.

Aynı saatte alternatif firma uçuşu olmadığından mecburen aldığım bilet, ve personelin "saygısız ve umursamaz tavrı" sayesinde firmanızdan bir kere daha bilet almamam gerektiğini gördüm.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler