sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Pegasus Personeli Saygısızlığı!

Ayşe Ayşe03 Ocak 09:40

02.01.2020 tarihinde Sabiha Gökçen Havalimanı'na annemin 21:45 Gaziantep uçuşu için gittim. Check-in işlemini Flypgs.com adresinden yaptığımız için bagaj işlemleri için kontuar sırasına girmek zorunda kaldık. 2 tane aktif kontuar sırası vardı. Birincisine girdiğimizde görevli bizi bir arkada otomatik bagajları verebiliyorsunuz diye bizi yönlendirdi. Gittiğimizde oranında kalabalık olduğunu görüp eski beklediğimiz kontuara geri döndük. Kontuarın üzerinde "tüm uçuşlar" yazmasına rağmen görevli ısrarla o büyük kalabalığı dağıtmak için annemin uçuşunun Gaziantep olduğunu söylediğimizde burası "sadece yurt dışı" buradan işlem yapamazsınız, karşıya geçin diye direktif verdi. Haliyle oradaki her beklemekten yılmış Pegasus yolcusu gibi kendi kendimize söylenip karşı kontuara geçtik. Her yolcu diyorum çünkü bekleme süresi bir saate geliyordu. İstasyon görevlisi olduğunu belirten t*** adında bir şahıs yanımıza geldi ve neden arka tarafa geçmediğimizi sorgulama çalıştı.

Bu şahsa istediğim yerde bekleyebileceğimi, zamanımın olduğunu belirtsem de benimle tartışmaya devam etti. Hem bagaj sırasında beklediğimiz yetmiyormuş gibi bir de haddini aşan bir personelle uğraşmak hamile olduğum için beni çok yordu. Kontuar sırası bize geldiğinde bizimle ilgilenen beyefendiyi arayıp ona talimatlar verdi ve beyefendi o şahsa rağmen yine kibar tutumunu bize karşı sergiledi.

Ayrıca benden sonra iki kişiyle daha tartıştığını gördüm. Ondan başka müşteriyle tartışan bir Pegasus personeli yoktu. Siz müşteri memnuniyeti için genel müdürlüğünüzde ne karar alırsanız alın, bunu uygulayacak saha personeliniz müşteriye kaba davrandıktan sonra bir anlamı kalmıyor. O şahıstan şikayetçiyim. Pegasus gibi köklü firmada böyle şahısların çalışması firmanıza yarardan çok zarar vermektedir. Eğer bu şahıs hakkında bir işlem yapılmayacaksa (bu kadar yazmama rağmen) kendi adıma, ailem adına ve tüm çevrem adına bu olayı gittiğim her yerde anlatacağım. Pegasus’tan bir daha bilet satın almayacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler