06 Şubat 2014 #2278926

Pegasus Personel Hatası Yüzünden Beni Uçağa Almadılar!

03-02 2014 Türkiye gümrüğünden geçip 11:10 İstanbul Stutgart uçağına bineceğim esnada Pegasus Havayolları personeli pasaportumun süresi ve hiçbir eksikliği olmadığı halde uçağa binmemi engelledi. Havaalanın da hiçbir polise veya büroya başvuramayacağımı söyledi gümrükten Türkiye'ye geçisşim engellendi!


Ardından Pegasus'un yetkili memuru ile görüştüğümüzde size mecburen eksik evrak düzenledim fakat sizin uçmanızda hiçbir eksik evrak yok sizi neden uçurmadılar diye sordular! Ne birbirlerinden haberleri var nede suçlarını kabul ediyorlar.


Şu an yıllık iznimden 1 haftam boşuna gitti ve bunlar yüzünden 1500 tl zarardayım. Yoplam gidiş dönüş 6 biletim var bu 1500 tl'den hariç masrafım bilet erteletme masrafı cabası!

Rezzan 134 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön