06 Mayıs 2013 #1781044

Pegasus Pegasus Yolcusuna 1 Bardak Su İkram Etmiyor!

İlk kez Pegasus ile Amsterdam'a uçtum ve çok mecbur olsam dahi bir daha bu havayolu ile uçmam. 3 saatten fazla süren bir yolculukta üstelik öğle saatlerinde yolcusuna 1 bardak su ikram etmeyen, şu için 1, 5 € isteyen bir havayolu. En ucuz otobüs firmalarında dahi 1 poşet çay ikram edilir yolcusuna neticede misafirperverliktir.


Pegasusda ise poşet çayı 3 € verirseniz içebilirsiniz. Eskiden bir ara benim bildiğim ABD. iç hatlarında böyleydi ama çoktan terkedildi. Bagaj konusunda da çok katı bir uygulama var. Biraz esneklik gösterlse de Amsterdam Schiphol Havaalanı Pegasus Check-İn'i önünde, yolcular bavullarını açıp eşyalarını el çantalarına veya birbirlerinie aktarma görüntüleri yaşanmasaydı keşke.

Özer 243 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Misafirimiz; Mesajınız ilgili departmanıza iletilerek dikkate alınmıştır. Pegasus Havayolları olarak, Türkiye’de ve yurtdışında onlarca noktaya uçuş yapmakta olup, 1990 yılından bu yana başarılı geçmişi ile Türkiye’nin en önde gelen havayolu şirketleri arasında olduğumuz bilinci ile, misafirlerimize sunulan hizmet politikasında her zaman güvenli ve kaliteli seyahat imkanı vermek ve bu doğrultuda da, uygun fiyat seçenekleri ile tüm misafirlerin bu olanaklardan yararlanabilmesini sağlamak temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza istinaden bildirmek isteriz ki; dünya öncü havayollarının benzer formatta alınan hizmetlerin ücreti uygulamaları bulunmakta olup,ilgili işlemler için tahsil edilmektedir. Pegasus Plus hesabı oluşturarak Pegasus ile gerçekleştirdiğiniz uçuşları ekleyebilir kazandığını puanlar ile yeni bilet alımları ya da ek hizmetler satın alablirsiniz. Ayni zamanda Pegasus Kart sahibi misafirlerimiz için, ileriki tarihlerde yeni kampanya ve uygulamalar düzenlenerek internet sitemiz "www.flypgs.com" da duyuruyor olacağız. İlgi ve anlayışınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön