13 Şubat 2013 #1629753

Pegasus Pegasus Bizi Ortada Bıraktı!

Pegasus Havayolları'ndan İstanbul-Gaziantep arası gidiş-dönüş bileti almıştık. Dönüş tarihimiz olan 11 şubat akşamı dönüş saatimiz 22:10'a kadar beklememize rağmen ortada ne bir Pegasus yetkilisi ne de uçuşla ilgili bir bilgimiz vardı. 23:30'da yapılan anonsta uçağımızın sisten dolayı G.Antep'e inemediği Adana'ya döndüğü bilgisi verildi. 1 saat sonrasında valizlerimizi geri alarak Pegasus'un bize sağlayacağı otobüslerle Adana'ya gideceğimiz söylendi.


Otobüsler geldiğinde 180 insan (!) birbirini ezerek otobüslere bindi ve 7 kişi açıkta kaldı. Bunun üzerine Pegasus yetkilisi bize iki kişi sıkışarak muavin koltuğuna binmemizi teklif etti. Kabul etmeyince "Siz bilirsiniz" diyerek gitti.

Anıl 387 Okunma

Cevaplar

 • Anıl27 Şubat 2013

  Pegasus firması maalesef yaşadığımız sorunun öneminin farkına varamıyor. Bana yaptıkları geri dönüşte, sanki sorun uçuşun Adana'dan yapılmak zorunda olmasıymış gibi, bana bunun açıklamasını yapıyorlar. Ama sorunun bizi Antep'den Adana'ya transfer edememek, bizi ortada ve çaresiz bırakmak olduğunu hala anlatamadım kendilerine. Anlamamazlıktan gelmek maalesef sorunu çözmüyor sayın Pegasus yetkilileri..

 • Pegasus Temsilcisi19 Şubat 2013

  Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 920659 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • Anıl15 Şubat 2013

  Merhaba, Bahsi geçen uçuş 10 Şubat 2013 saat 22:10 tarihli, Gaziantep-İstanbul arası PC159 sefer sayılı uçuşdur. Rezervasyon kodumuz PNR: ASBJ8P'dir. Umarım en kısa sürede gereğini yaparsınız. Saygılar.

 • Pegasus Temsilcisi14 Şubat 2013

  Sayın Misafirimiz, 920659 nolu talebinize ilişkin daha detaylı inceleme yapılabilmesi için tarafımıza rezervasyon kayıt numaranızı ya da bilet numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön