31 Ocak 2014 #2267218

Pegasus Otobüs Muavinleri Sizin Elit Hosteslerinizden Saygılı!

21/01/2014 PC 4127 no'lu uçuşunuz da annem Adana-istanbul uçağında saygısız hostesiniz tarafından azarlanmıştır! Uçağa ilk kez binmesi, gözlerinin iyi görmemesi nedeniyle aynı koltuk sırasında yanlış koltuğa oturmuş hostes herkesin içinde bağırarak üzerine yürümüş ve yerinden kaldırmış.


Herkesin içinde tüm insanların gözü önünde bu davranış annemi çok utandırmış ve üzmüş. Bununla ilgili Pegasus Havayolların'nın internet adresinden iki şikayet başvurusu ve çağrı merkezi ile görüşmeme rağmen 10 gündür herhangi bir dönüş olmamıştır.


Çalışanlarınızı nasıl seçiyorsunuz? Yaptıkları terbiyesizlik sanırım umurunuz da değil. Şehirler arası otobüslerdeki muavinler sizin üniversite mezunu elit çalışanınızdan saygılı!

Nilgün 220 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün07 Şubat 2014

    1046436 ve 1047889 talep numaraları ile 2 kez mail göndererek ve çağrı merkezini arayarak şikayetimi ilettim.ancak gönderdiğiniz mailde böyle bir olayın yaşanmadığını belirtmişsiniz.çok şaşırdım olay olmasaydı size neden bu kadar ulaşmaya çalışalım.annem çalışanınızın davranışından sonra kendisini şikayet edeceğini söyledikten sonra hostes özür dilemiş. bu nasıl saygısızlıktır ve siz nasıl personel yetiştiriyorsunuz bununla kalmayıp olmamış gibi davranıyorsunuz. kurumsal bir firmaya yakışmayacak bir davranış. ilgisizliğiniz çok şaşırtıcı.

  • Nilgün03 Şubat 2014

    rezarvasyon kayıt numarası ile belirtmiş olduğunuz gibi web sitenizde Bize Yazın bölümünde 2 kez paylaştım cevap alamadım, çağrı merkezini arayıp şikayetimi onlara da ilettim. ancak herhangi bir yanıt alamadım.

  • Pegasus Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön