13 Mayıs 2013 #1795452

Pegasus Müsteriye Karşı Olan Tavırlar!

Flypgs. com sitesinden almış olduğum bilette sadece bir harf yanlış yazılmış olmasından dolayı tekrar bilet almak zorunda kaldık. Durumumuzu bilet satış noktasında ki hostese anlattığımızda kendisi son derece saygısız tavırlar içinde cevap vermiş olup, hiçbir şekilde yardımcı olmamıştır. Sistemde, müşterilerin isim veya diğer bilgileri yanlış yazmış olma ihtimaline karşı tc kimlik no girilmesi gerektiğini söylediğimde "burası nüfus müdürlüğü" değil gibi bir cevap vermiştir.


Aynı durumla bir tanıdığım THY'de karşılaşmış olup, Thy çalışanları gayet yardımsever bir şekilde yardımcı olmuşlar ve müşteriyi mağdur etmemişlerdir.

Burcu 128 Okunma

Cevaplar

  • Burcu16 Mayıs 2013

    Merhaba, Benim asıl şikayet ettiğim nokta çalışanınızın müşteriye karşı olan tavırları. Açıklama yapmak yerine kibar olmayan bir şekilde ve müşteriye hiç bir şekilde yardımcı olmayan bir tavırla işlem gerçekleştirmesi. Sistemle ilgili bir öneri de bulunduğumda bana "burası nüfus müdürlüğü değil" şeklinde hoş olmayan bir cevap vermiştir. Ayrıca oradaki diğer havayolu şirketlerinin personelleri de dahil olmak üzere tüm çalışanlar bilet üzerinde 2 harfe kadar değişiklik yapılabileceğini belirtti. Bu durum ilgili personellerin talimata hakim olmadığını ve müşteriyi yanlış yönlendirdiğini gösterir. Özetle benim asıl şikayetim, sizin çalışanınızın müşteriye karşı olan saygısız tavırları ve yukarıda bahsettiğiniz kuralları bilmemeleri, müşteriyi yanlış yönlendirmeleri. Bu konu hakkında tatmin edici cevap talep ederim. Teşekkürler.

  • Pegasus Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Misafirimiz, Tüm ücret siniflari farkli iade ve degisiklik kurallarina tabidir. Bu kurallar uçus belgenizin B.1 maddesinde ve internetten bilet satin alma öncesinde okunup anlasildigina dair yolcu tarafindan imzalanan "Genel Kurallar" bölümünde yer almaktadir. Detayli bilgiye internet ana sayfamizin ve ayni zamanda bilet görüntüleme sayfanizin alt kisminda yer alan "Genel Kurallar" bölümünden de ulasabilirsiniz.Biletleme işlemleri tamamlandıktan sonra bilet üzerinde isim soyisim değişikliği yapılamamaktadır. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön