sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Pegasus Korona Virüs Sebebiyle Yapılmayan İptal Uçuş Bedeli

C.erman C.erman4 gün önce

Ülkemizin bulunduğu corona virüs salgını nedeniyle iptal edilen ve 17.03.2020 tarihinde iptal ettiğim Z7VEHM PNR numaralı gidiş dönüş bilet iade ücretini 8 gündür alamadım. Kredi kartıma iadesi yapılması. Bu arada Pegasus firmasına göndermiş olduğum 02248572 NO'LU MÜRACAAT-şikayet ve cevap gelmemesi üzerine tekrar gönderdiğim 0227198 NO'LU BAŞVURU-şikayet mailime de cevap verilmedi. Bir çok kişiden Pegasus firmasının iade bilet ücretlerini geri ödemediğini öğrendim ve sizin bu sayfanızda da bir çok kişi aynı sorun ile şikayet ediyor. Güvenilir firma değil... 

Ülkenin işsizlik ve evde oturma durumuna geçtiği ve ihtiyaçların tavan olduğu bir zamanda iade edilmesi gereken paramız kredi kartımıza geri ödenmemiştir. Bu nedenle ailemde doğacak sağlık sorunu ve ölümlü bir vaka olduğunda ihtiyacımız olan ve hakkım olan ücret tarafıma bu firma tarafından ödenmediği için İstanbul Anadolu Cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım.

Cevaplar

profile-icon C.erman 3 gün önce

Şikayetim devam ediyor... Ayrıca baştan savma bir cevap maili gönderdiler bugün. 26.03.2020 saat 19.02 de. Yolcu ismi tutmuyor) ) ) ve 17.03.2020 tarihinde bilet iptal işlemi yapıldı,3*7 gün içinde ücret iade edilecek diyorlar.! Kendi kendileri ile çelişiyorlar.) bugün 26.03.2020) ) ücret kredi kartıma iade edilmedi.!

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler