27 Ocak 2014 #2257494

Pegasus Köpeğim Uçağa Alınmıyormuş!

Kharkov'dan İstanbul'a uçmak için bilet aldıktan sonra telefonla köpeğimle uçacağıma dair rezervasyon yaptırdım. Öğrendim ki Fransız bulldog cinsi köpeğim yırtıcı köpekler arasına girdiği için uçağa alınmıyormuş.


Aynı karakterleri, özellikleri olan hatta ısırma eylemi daha yüksek olan mops (puğ) cinsi köpeği taşıyorlar... Hatta müşteri hizmetlerindeki arkadaş 6 aylığa kadar kangal köpeği taşıyabildiklerini söyledi. Kangalın yurtdışına çıkışının yasak olduğunu sanırım Pegasus Havayolları bilmiyor!


Pegasus'tan mantıklı bir açıklama bekliyorum. Nasıl olur da Fransız bulldogla hemen hemen aynı olan Puğ(Mops) cinsi köpeği hatta kangalı taşıyorlar da Fransız bulldog cinsi köpeğimi niye taşımıyorlar?

Okan 154 Okunma

Cevaplar

 • Okan30 Ocak 2014

  Bilgisiz personel.. kuçuk hesaplar..kucuk firma

 • Okan29 Ocak 2014

  pegasusda cozum yine yok...standart cevap

 • Okan28 Ocak 2014

  Ben pegasusla yurtdisina ayda 7 kere ucuyorum tek bir noktaaya bu hafta icinde kopegimle ucabilecekmiyim?

 • Pegasus Temsilcisi28 Ocak 2014

  Sayın Misafirimiz; Güvenlikten ödün vermeden kaliteli hizmetleri ile havayolu sektörüne olumlu katkıları bulunan şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimler bizler için yol gösterici olmakta ve sunulacak yeni uygulamalarımızda temel kriter olarak değerlendirilmektedir. Büyük çaba ve özveri ile çalışılan havacılık sektöründe, Olumlu görüşlerinizi ve takdirlerinizi kazanmak, elbette tüm Pegasus ailesi için büyük önem arz etmektedir.Bu nedenle personellerimizin eğitimleri sürekli yenilenerek misafir memnuniyetimizi sağlamaya çalışmaktayız.Mesajınızda belirtmiş olduğunuz şikayetinize sebebiyet verilen durumdan ötürü üzüntülerimizi bildirmek isteriz.Konu ile ilgili olarak gerekli incelemelerin sağlanabilmesi amacıyla ilgili departmanlarımıza bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön