27 Ocak 2014 #2257267

Pegasus Keyfine Göre Hareket Ediyor Çalışanları da Saygısız!

25.01.2014 18:15 Sabiha Gökçen-Samsun uçağına Check-in işlemimizi 17:00'da yaptık, işlerimi halledip havalimanına geri döndüğümüzde saat 18:05 idi, biletimi düşürdüğümü fark ettim zaman kaybetmeden 30 sn içinde gişeye giderek biletimi tekrar çıkarttım.


Gişedeki saygısız görevliler işlemleri yapmak yerine sakinleştirmeye çalıştı. Biletimi aldığımda 18:09 idi. içeri girdiğimde kapı kapanmamıştı. Tam gidecekken, orada bulunan havalimanı görevlisi tam olarak "geliyor bizimkisi" dedi, dalga geçer gibi! Kapı kapanmamış, uçak daha duruyorken "kapı kapandı" dedi görevli. Sinirden deliye döndüm. Hemen gidip 2. biletim olan PC130 samsun 20:35 biletini aldım!

Burak 66 Okunma

Cevaplar

  • Burak31 Ocak 2014

    pegasus hiç yardımcı olmadı.

  • Burak29 Ocak 2014

    Peki bir sonraki 20:35 uçağının kapıları neden 20:47'de kapandı ? 35 geçe kalkması gereken uçak neden 52 geçe kalktı ?

  • Pegasus Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz; Bildiriminize istinaden check in işlemleri gerçekleştirildikten sonra kurallarımız gereği misafirlerimiz uçuş saatinden 10 dk önce ilgili uçuş kapısında bulunmaları gerekmektedir.Bu uyarı uçuş kartları üzerinde yer almaktadır. Pegasus Havayolları olarak "zamanında kalkış" performansımızı en üst seviyelere taşıyarak, siz misafirlerimizin tercihlerinin en önemli nedeni olan Güvenli ve Zamanında seyahat imkanlarını gerçekleştirebilmek adına her dönemde çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında şirketimizin zamanında kalkış performansımız sektörde üst seviyelerde izlenmektedir. Yukarıda yer alan açıklamalar doğrultusunda işlemlerinizde herhangi bir hata veya aksaklığa rastlanmamış olup, bu nedenle üzülerek yardımcı olamayacağımızı bildirmek isteriz. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön