Pegasus İptal Edilen Uçuşlar

Tuğba Tuğba11 Ekim 13:47

Ailem Suudi Arabistan'a ikamet ediyor. 11.10.2020 04.35 saatinde Riyadh'tan Sabiha Gökçen'e ait uçuşa bilet aldılar. Havalimanına gittiklerinde uçuşun iptal edildiğini öğrendiler. İnternet satışlarında uçuş gösterip müşteriyi hiçbir şekilde bilgilendirmeden uçuşları iptal edip sonrasında mağdur ettiği yolculara herhangi bir açıklamada bulunmuyor. Olağan durumları bahane edip uçuş iptalinin yapılması yolcuların mağduriyetlerini gidermiyor. 

Madem olağan durum sürecindeyiz internet satışı yerine ücret talep etmeksizin rezervasyon yapılsın. Satın alınan biletlerin iadesi komisyon kesilerek yapılıyor bu düpedüz kötüye kullanmadır. Yurt dışından Türkiye dönüşlerin maliyetli olması biz vatandaşları zor duruma sokmakla birlikte son zamanlarda Pegasus'un izlemiş olduğu bu insanı dışı politikayla mağdur ediliyoruz. 

Pegasus yetkililerinin bu süreci en kısa zamanda iyileştirmeleri, mağdur olan biz vatandaşların mağduriyetlerini en doğru ve insani değerler doğrultusunda gidermelerini bekliyoruz. Not: Yolcu kitlesini sadece yetişkinler değil; aynı zamanda çocuklarda oluşturmaktadır. Bu süreçte yaşanılan mağduriyetler insan haklarını ve çocuk haklarını çiğnemektedir.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler