18 Eylül 2013 #2018069

Pegasus İndirim Mağduru Oldum!

Pegasus Havayolları ile Kıbrıs'a uçuş yaptım. Telefon yoluyla bilet alırken asker olup olmadığımı sordular. Asker olduğumu belirtince de indirimli bilet verdiler. Ancak Kıbrıs'tan dönerken indirimli bileti sadece Kıbrıs'ta çalışan askerin kullanabileceğini söyleyerek erken rezervasyonla 20 küsür liraya aldığım bileti iptal ederek 174 liraya bana yeni bilet sattılar. Şikayetimi 26 temmuzda müşteri hizmetlerini arayarak belirttim.


O günden sonra en az 5 kez daha aradım en az 100 liralık telefon konuşması yaptım. En son haklı olduğum söylendi ancak neredeyse 2 ay geçmesine rağmen halen param yatırılmadı. Yani paramla rezil oldum.

Engin 95 Okunma

Cevaplar

  • Engin24 Eylül 2013

    kıbrısa gitmek için 3YA3SJ rez. kodu ile asker indirimli bilet aldım. ancak söz konusu bilet bana yanlış bilgi verildiği için iptal edildi ve 3YA460 rez kodu ile tekrar bilet almak zorunda kaldım. pegasus yaptığı yanlışı bir aylık uğraşım sonucunda kabul etti ve para iadesi yapmayı kabul etti ancak daha sonra bana para iadesi yapmayacaklarını sadece bir dahaki sefer bilet aldığımda indirim yapacaklarını söylediler. ben verdikleri kötü!!!... hizmet nedeniyle hayatım boyunca bir kez daha pegasus ile uçmayacağım bu nedenle benden kendi kusurları ile fazladan aldıkları paranın iadesini istiyorum.

  • Pegasus Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön