28 Ocak 2014 #2261434

Pegasus İle Kavgasız Uçuşum Olmadı!

Ama neymiş efendim o 17'de 2 kg fazlalık varmış çünkü biz biletleri aynı anda satın almamış hatta nasıl bir büyük hata ki aynı soy isimlerine sahip olmaksızın birlikte yolculuk yapmaya çalışmışız!


Pegasus Havayolları çalışanları son derece saygısız, süpervisorleri ilgisiz, çözüm üretmekten bir hayli uzak!


Düşünüyorum da Pegasus'la uçtuğum bir gün bile birileriyle kavga etmeden binmemişim uçağa. Uçakta bir bardak su istersiniz para isterler online check-in yapmak istersiniz para isterler.

Hazel 550 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz, Bildiriminize istinaden her misafirimizin iç hat uçuşlarında serbest bagaj hakkı her bir misafir için 15 kg ile sınırlandırılmış olup bu ağırlığın üzerinde olan bagajlardan fazla bagaj ücreti tahsil edilmektedir.Konu hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret etmenizi rica ederiz. http://www.flypgs.com/bilgilendirme/genel-kurallar.aspx Genel Bagaj ve Taşınabilir Aletler Serbest ve Fazla Bagaj Bilgisi İlgi ve anlayışınıza teşekkür eder, bir sonraki uçuşunuzda benzer bir durum ile karşılaşmamanızı dileriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön