20 Ocak 2014 #2243689

Pegasus Havayolları'nın Yeni Huyu 50 TL Sandığım Bilet 50 Sterlinmiş!

Pegasus Havayollarından 7 şubat gününe Lefkoşe'den Gaziantep havalimanına olmak üzere kredi kartı ile 1 adet yolcu bileti aldım. Ben bu biletin ücretinin 50 tl olduğunu sanıyordum, bu ayki gelen kredi kartı ekstresine baktığımda bilet ücreti olarak kartımdan 176 tl çekildiğini gördüm!


Pegasus Havayollarını aradığımda bana bilet ücretinin 50 Sterlin olduğunu söylediler! Bilet aldığımda gelen mesajı kontrol ettiğimde GBP 50.00 yazdığını gördüm.


Bu zamana kadar Pegasus'tan oldukça fazla sayıda bilet aldım ancak şimdiye kadar hiçbir zaman sterlin üzerinden bilet sattıklarına şahit olmadım! Pegasus tarafından yapılan ayıptır, ya belirgin bir simge koysunlar yada GBP yazıp milleti uyutmasınlar!

Yusuf 77 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz; Güvenlikten ödün vermeden kaliteli hizmetleri ile havayolu sektörüne olumlu katkıları bulunan şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimler bizler için yol gösterici olmakta ve sunulacak yeni uygulamalarımızda temel kriter olarak değerlendirilmektedir. Büyük çaba ve özveri ile çalışılan havacılık sektöründe, Olumlu görüşlerinizi ve takdirlerinizi kazanmak, elbette tüm Pegasus ailesi için büyük önem arz etmektedir.Bu nedenle personellerimizin eğitimleri sürekli yenilenerek misafir memnuniyetimizi sağlamaya çalışmaktayız.Mesajınızda belirtmiş olduğunuz şikayetinize sebebiyet verilen durumdan ötürü üzüntülerimizi bildirmek isteriz.Konu ile ilgili olarak websitemizden yaptıgınız işlemlerde bilet satın alım sayfasında ödeme yapacağınız para kurunu seçmeniz mümkündür.Websitemiz interaktif biletleme işlemleri kontrol edildiğinde herhangi bir aksaklık tespit edilememiştir.Bu nedenle talebinize olumlu yanıt verilemediğini üzülerek bildirmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön