13 Mayıs 2013 #1794079

Pegasus Havayolları Yanlış İşlem Yapıldı!

11.05.2013 tarihli 23:55 kalkış saatli PC-2819 uçuşundan şikayetçiyim. Aynı gün 14:45 İzmir - İstanbul almıştım bunu iptal edip sadece dönüş uçuşunun kalması talebinde bulundum ve teyit ettim. İnternet üzerinden Check-in yapmama rağmen 9A nolu koltuk başkasına satılmış ve kaçak yolcu muamelesi gördüm ve uçağın en ön koltuğuna aldılar. Bu yüzden tüketici hakları mahkemesine başvurup hakkımı aramayı düşünüyorum böyle bir şey olamaz bana satılan bilet başkasına satılıp orada insanı kırıcı personel tavırlarıyla karşılaşmak hiç hoş olmadı.

Mustafa 77 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa15 Mayıs 2013

    Daha sonra kendi isteyim ile İzmir - İstanbul'daki Check-in kaldırılmış olup 2 defa telefon ile teyit ettim İstanbul - İzmir uçuşumun devam ettiği ile ilgili. Kim ne zaman kaldırmış 9A daki Check-in i ? Telefon ile görüşme kayıtlarına bakabilirsiniz !

  • Pegasus Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 951383 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön