06 Şubat 2014 #2278987

Pegasus Havayolları Üyelik Bilgilerimde Değişiklik Yapamıyorum!

2012 haziran ayında boşanma nedeni ile soy isim bilgimde değişiklik oldu. Ancak o tarih den bu yana Pegasus Havayolları online üyelik bilgilerimde değişiklik talebi ile ilgili olarak söz konusu firma ile yaptığım bütün telefon konuşmaları ve yazışmalar sonuçsuz kalmıştır.


Ne eski puanlarımı kullanabiliyorum nede üyeliğimle bilet alabiliyorum. Hatta müşteri temsilcisi en son şu şekilde konuşma cür'etini gösterdi; sizde mahkeme celbini yanınızda bulundurun...


Ve işte sonuç; Pegasus Havayolları online sitesi berbat ancak müşteri ilişkileri daha berbat!

Arzu 123 Okunma

Cevaplar

 • Arzu20 Şubat 2014

  Sorun halen halledilmediğine göre... Pegasus firmasından üyelik bilgilerimi de silemeyeceğim, öyle mi?

 • Arzu10 Şubat 2014

  Pegasus her manada sıfır. Üyelik numaramı isteyip bilgilerimden bana ulaşıp durumu düzeltbilirlerdi. Ancak bir buçuk yılada aynı şeyi 5 kere dillendirmeyi tercih ettiler. Herhalde kurumsallık bu olsa gerek. PEGASUS SIFIR.

 • Arzu06 Şubat 2014

  Sayın yetkili, bildirmiş olduğunuz çözümler -kimlik fotokopisi, durumu açıklayıcı dilekçe vb.- zaten tarafımca iki kez yapıldı. Ancak firmanız ne faksım ne dilekçem ne de telefonlarım ile soyisim bilgilerimi değiştirmedi. Boşanmış bir insan olarak sürekli "boşanma ilamı" ile dolaşmak zorunda olduğumu düşünmüyorum. TC Kimlik Numaram ile yeni kimlik belgem her işlem için yeterli olmalıdır. Müşteri temsilcileriniz/otomatik santral, mail vb sisteminizde olsaydı aksaklığın giderilip giderilmediği ile ilgili şahsi bir iletişim biçimi... durum şimdiye kadar çözülürdü. Takip eksikliği. Diğer çözüm öneriniz nedir?

 • Pegasus Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın Misafirimiz; Mevcut uçuşlarınızın websitemiz üzerinden hesabınıza kaydedilmesi ve üyeliğinizi kullanarak bilet satın alımları için isim-soyisim sahasının biletiniz ve Pegasus Plus hesabınızla aynı olması gerekmektedir.İsim tutarsızlığı nedeniyle uçuş ekleyemiyorsanız isim güncellemesinin yapılabilmesi için geçerli bir kimlik fotokopisi (nüfus cüzdanı,passaport,evlilik cüzdanı ya da bayan misafirlerimiz için boşanma ilamı vb.) göndermeniz gerekmektedir.İsim güncellemesi yapıldıktan sonra satın alacağınız biletlerdeki isim soyisim sahasının, kimliğiniz,uçak biletiniz ve Pegasus Plus üyeliğiniz ile birebir uyuşması gerekmektedir.Uçuşlarınızın tarafımızca eklenebilmesi için bilet numaranız ve rezervasyon kodunuzu bildirmeniz yeterli olacaktır. FAX: 02165607092 İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön