4 g
#13094993

Pegasus Havayolları Kampanya Şark Oyunları

01-04 Ağustos 2019 tarihlerinde Pegasus Havayolları'nın yaptığı 1 alana 1 bedava kampanyası ile iki kişilik gidiş dönüş uçak bileti aldık. Kampanya katılım koşullarında " tek yön veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR da yer alan her bir kişi birer adet bedava bilet şifresine hak kazanacaktır" yazıyordu. Biz de gidiş iki kişi, dönüş iki kişi bilet aldık.


Şimdi kampanya biletlerimizi kullanmak istediğimizde evet iki kişilik ikişer bilet almışsınız ama PNR tek olduğu için tek bilet hakkınız var deniyor. Kısacası 2 bilet alana 1 bilet bedava şeklinde kampanyayı haksızlıkla bize satmışlar.


Aşağıda kampanya katılım şartları var; Sn... Pegasus Yönetimi bize neyi anlamadığımızı anlatır mısınız? Her bir kişi için denmesini şimdi hangi bahane ile kaldırıyorsunuz açıklar mısınız?


Bedava Bilet Kazanım Koşulları:
- Kampanya tarihlerine uygun olarak biletlenen yurt dışı uçuşlarından, yurt dışı veya yurt içi uçuşlarında geçerli olacak bedava bilet şifresi kazanılacaktır.
- Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.
- Bir misafir birden fazla bedava bilet hakkı elde edebilir.
- 2 yaş üzeri tüm misafirlerimiz bedava bilet şifresi kazanabilir.
- Kampanya 2 yaş ve altındaki bebek misafirlerimizi kapsamamaktadır. Bebek misafir bilet satın alındığı tarihte 0-2 yaş arasında olup uçuş tarihinde 2 yaşını geçecek olsa bile bedava bilet şifresi kazanamaz.
-Tek yön veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR’da yer alan her bir kişi birer adet bedava bilet şifresine hak kazanacaktır.
- Bağlantılı uçuşlarda yapılan iki uçuşun sadece bir uçuş parkurundan bedava bilet şifresi kazanılır. Örneğin Beyrut - İstanbul- Paris uçak bileti satın alımından bir adet bedava bilet şifresi kazanılacaktır.
- Şifreler biletlemeyi takip eden 72 saat içerisinde bilet satın alınırken belirtilen iletişim bilgilerinde yer alan e-posta adresine gönderilecektir.
- E-posta adresi yanlış yazıldığı için gönderilen şifre kendisine ulaşmayan misafirlerimize tekrar şifre gönderimi yapılmayacak olup Pegasus’un bundan doğan hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu sebeple bilet satın alırken doğru e-posta adresini yazdığınızdan emin olmalısınız.
- Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır. Devamı linkte; https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/1-bilet-alana-1-bilet-bedava

Emine Emine 495 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları