07 Şubat 2014 #2281755

Pegasus Havayolları İnternet Üzerinden Yapılan Yanıltıcı İşlem!

Dün Flypgs.com sayfasından aynı akşam ki Van-İstanbul seferi için bilet aldık. Daha sonra, yine internet üzerinden bileti bir sonraki güne ertelettim. İşlem sırasında ekstra maliyeti de kredi kartıyla yaptım. Herhangi bir sorun görünmüyordu ve son sayfada işlemin başarıyla tamamlandığına dair ibareyi de gördüm.


Sonrasında herhangi bir SMS veya mail mesajıyla bilgilendirme olmadı, mesajın bir nedenle ulaşamayabileceğini veya bu durumda gönderilmiyor olabileceğini düşünmüştü. Ancak, bu gün uçuş tarihinde yeniden değişiklik yapmam gerektiğinde, işleminin yapılmamış olduğunu öğrendim. Biletim yanmıştı.


Pegasus Havayollar'na göre işlemi telefon yoluyla yapmadığım için sorumlu benmişim.

Hasan 107 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön