07 Şubat 2014 #2280903

Pegasus Hasarlı Bagajın Sadece Yüzüne Bakıyor!

01.02.2014 tarihli Stuttgart - İstanbul uçuşunda bagajımı önü ve arkası parçalanmış halde aldım. Havalimanındaki yetkili personel ilgili davrandı ve bagajın fotoğraflarını çekti. Öncelikle bu ilgi süresi tamamıyla göz boyamaydı.


Pegasus Havayolları Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra gerekli başvuru sürecini öğrendim ve belgeleri gönderdim. Yanıt; mevcut hasarın minor olduğu yönündeydi. Sert kabuklu bir valiz parçalanıyor ve ardından böylesi bir samimiyetsiz geri dönüş sergileniyor.


Başka bir konu ise "bagajın taşınmasından kendileri sorumlu değillermiş!". 20'yi aşkın THY uçuşu ve 0 hasar. İlk Pegasus uçuşu ve parçalanmış bir bagaj. Çözüm bulmayacaksınız eğer bu şikayete "üzgünüz" diye bir yanıt dönmeyin!

İlkay 80 Okunma

Cevaplar

  • İlkay12 Şubat 2014

    20'yi aşkın THY uçuşundan sağlam çıkmış bir bagaj ilk Pegasus uçuşunda parçalanıyor. Müşterileriniz ile inatlaşmak yerine keşke daha ılımlı yaklaşsanız. İnsanlar valizlerini değiştirmek için ölmüyorlar. Sadece hatanızı telafi etmenizi istiyorlar. Tüm bu sitede yazan cevaplarınız kopyala yapıştır. Tek bir çözüm bulduğunuz yok. Yazık!!!

  • İlkay12 Şubat 2014

    Lütfen, tarafıma detaylı bilgi değil, çözüm sunun. Zaten mevcut belgeleri bahsi geçen adresten başka bir yere gönderme şansınız yok ve oradan da şikayetimde yazdığım cevabı aldım. Telefon açtım, ilgileniyoruz denildi. Dönen de yok. 1 Haftayı takiben çözüm bulunmadığı takdirde tarafınıza ihtar göndereceğimi bilmenizi isterim.

  • Pegasus Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz, Bildiriminize istinaden tarafınıza daha detaylı bilgi verilebilmesi için konu hakkında [email protected] adresi ile irtibata geçmenizi rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön