28 Ocak 2014 #2260978

Pegasus Hasarlı Bagaj İçin Israrla Rapor Tutulmadı!

Hasarın tutanak altına alınmasını talep etmeme rağmen Dalaman'da bu işin takibini yapmakla mükellef olduğu söylenen görevli isteğimi yerine getirmedi ve bana bir kağıt parçası verip bunu orada yazılı adres üzerinden şirketiniz ile yazışarak halletmem gerektiği söyledi. (Çalışanın yanlış yönlendirme çabası nedendir?)


Bagajımın uğradığı hasar gönderdiğim maillerdeki resimlerde açıkça görülmesine rağmen dikkate alınmadım. Bir değil iki değil 4 ayrı yerinden kırılmış ve yan tarafından tam anlamıyla yarılmıştır. Özellikle yan tarafındaki yarıktan dolayı tamamen kullanılamaz durumdadır.


Pegasus Havayolları'nın mağduriyetimi gidereceği temennisiyle.


mail şikayet no: 1042196
Bagaj Etiket No: 6UDW5Q 0624 PC 475683

Durmuş 108 Okunma

Cevaplar

  • Durmuş31 Ocak 2014

    Çözümü bırakın doğru dürüst ilgi dahi yok. Tekrar bu havayolunu kullanmam gerekirse sağlam bavulla binmem çünkü sağlam geri almama ihtimaliniz sitedeki şikayetlerden de görebileceğimiz gibi çok yüksek. Makul çözüm üretilen şikayet sayısı ise yok denecek kadar az.

  • Durmuş28 Ocak 2014

    Ben hasar raporunu talepte bulunmama rağmen görevli tutmadı diyorum. Çalışan şirketin ayıbını sümen altı edebilmek için müşteriyi yanlış yönlendiriyor diyorum. Gönderdiğiniz mailde "Bu mektup, rapor tutulduktan sonra izlenmesi gereken yol hakkında sizi bilgilendirmek amaçlı Pegasus Hava Yolları tarafından hazırlanmıştır." yazıyorsunuz. Hazır-şablon cevaplar göndermekten daha iyisini yapabileceğinizi umut ediyorum.

  • Pegasus Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1048724 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön