30 Ocak 2014 #2265145

Pegasus Hasar Gören Valizim!

26 Ocak Tiran-Ankara seferinde valizim hasar görmüş. Hava alanında hasar raporu tutuldu. Diğer tüm istenen işlemleri yapmama rağmen bugün hasırın karşılanamayacağına dair cevap aldım.

Görkem 146 Okunma

Cevaplar

  • Görkem01 Şubat 2014

    Dün Pegasus Hav Yollarından Aşağıdaki cevap geldi. Anladığım kadarıyla benim valiz hasarım çok küçükmüş. Yani valiz tamamen parçalanıp içindeki eşyalar etrafa dağılınca ödeme yapabilirlermiş. "Sayın Misafirimiz, Pegasus Hava Yolları olarak öncelikle hasarlı bagajınızdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Kayıp ve hasarlı bagaj hususunda tarifesiz taşıyıcıların yükümlülükleri IATA kuralları ile sabit olup yolcunun gerçekte bagajını kaybettiği veya hasarlı oldugunu belgelemesi ile esastır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz fotoğraflar incelendiğinde bagajınızda meydana gelen hasarın ufak hasar kapsamına girdiği tespit edilmiş olup aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı oluşan hasarlardan Pegasus Havayollarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır; • Ufak(minor) sıyrık, delik, kesik • hafif nemlenme,ıslanma • bagajdan kaynaklanan teker, kulp, kayış, fermuar hasarı • iyi paketlenmemiş ve ağırlıktan kaynaklanan hasarlar Bu bağlamda şirketimiz yukarıda belirtilen açıklamalar dogrultusunda tazminat talebinizin sorumluluğumuz dışında kaldığından talebinizin degerlendirilmesine imkan bulunmadığını üzülerek bildirir, daha sonraki seyahatlerde bu tür olaylarla karşılaşmamanızı dileriz. İlgili bilgilendirme http://www.flypgs.com/bilgilendirme/genel-kurallar.aspx sayfamızda bulunmaktadır. Anlayisiniza tesekkür eder, daha sonraki seyahatlerde bu tür olaylarla karşılaşmamanızı dileriz. My Bag Dept. /Pegasus Airlines "

  • Görkem30 Ocak 2014

    İsteğiniz üzerine ilgili evrakları bir kez daha [email protected] adresine mail gönderdim sonucu bekliyorum.

  • Pegasus Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1049539 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön