19 Kasım 2013
Yorum Yap
#2122852

Pegasus Hard Diskimin Bagaj Emanetinde Yok Olması!

18. 11. 2013 ( bugün ) Ukrayna ( Kharkiv ) den Adana'ya uçuşumda, Kharkiv havaalanından Adana pc 4126 saw pc 4751 nolu uçuşta büyük valizimi öncelikli olarak bagaj teslimine bıraktım. Sonrasında yukarı çıktım blueray cihazında cebimde unuttuğum zippo çakmağım çıktı ve uçağa girişinin yasak olduğu söylenildi. Ben de manevi değeri olduğundan aşağıya sırt çantamın içerisinde versem olur mu dedim. Olur dediler ve aşağıya inip sırt çantamın içerisine zippo çakmağımı koyup bagaj teslim verdim.


İçerisinde 1 terabaytlık önemli verileri olan hard diskimde mevcuttu. Teslime bıraktıktan sonra Adana'ya geldiğimde şans eseri sigara çıkarmak için sırt çantamı açtım ve hard diskin alındığını gördüm.

Emir 92 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi20 Kasım 2013

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler