22 Nisan 2013 #1755803

Pegasus Havayolları Grup Bagaj Birleştirme!

Donetsk, 20. 04. 13 03:20 tarihli uçuş. 3 kişi için toplam kg durumu: 25 + 17 + el bagajı, 2 kişi direk uçuş, diğer biri aktarmalı olduğu bahane ederek 2 direk uçan kişi için bagaj kilosunu birleştirme reddedildi. Ben bir tercümanım, iş nedeniyle 15 yıl uçuyorum, böyle olayla ilk kez karşılaştım. Ayrıca personelin konuşma tarzı çok kabaydı, özellikle bana "yabancı erkekle bir numara yapmaya çalışıyorsunuz" gibi laflar Rusça olarak dendi.


Sonra 2 sıra farkıyla koltuk numaraları verdiler, hiç bu konuyu bizimle görüşmeden. Pegasus yetkililerinin, yer personelini uyarmalarını rica ederim. Muhatap olduğumuz kişi: check-in sorumlu adı A. G. (Donetsk).

Victoria 1.241 Okunma

Cevaplar

  • Victoria26 Temmuz 2013

    Pegasus bazı yönlerde neredeyse tekel olduğuna göre malesef hizmetlerinden kaçışı yok. Bunu bu şirket bildiği için keyfi davranabiliyor.

  • Pegasus Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Misafirimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 944904 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla; Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön