01 Şubat 2014 #2270639

Pegasus Check- İn Memuresinin Oyunu!

01.02.2014 - 08:35 tarihinde yeğenimin Antalya'dan İstanbul aktarmalı Pegasus Havayolları Viyana uçağına check-in işleminde 7 kg bavul fazlalığı çıktı. Görevliye ücreti hakkında sorduğumuz soru cevapsız kaldı ve ödemek için karşı tarafa yönlendirildik orada 49 €'luk ücretle karşılaşınca, bavuldaki fazla eşyalardan bir kısmını el bagajına almak istedik ve görevli aranılarak bagajın yollanmaması hususunda uyarıldı.


Ardından görevli bagajın yollandığını almak isterseniz kayıp eşyalar kısmında bulabileceğimizi, bu zaman kaybında biletin yanacağını beyan etti! Ki bunu açıklıkla tehdit olabilecek bir tavırla ifade etti.


Sorun şu ki; ödeme yapılmadan bagajımız gönderilerek ödemeye mecbur bırakılmak şirketinizin politikası mıdır?

Cem 193 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz, Bildiriminize istinaden her misafirimizin dış hat uçuşlarında serbest bagaj hakkı her bir misafir için 20 kg ile sınırlandırılmış olup bu ağırlığın üzerinde olan bagajlardan fazla bagaj ücreti tahsil edilmektedir.Konu hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret etmenizi rica ederiz. http://www.flypgs.com/bilgilendirme/genel-kurallar.aspx Genel Bagaj ve Taşınabilir Aletler Serbest ve Fazla Bagaj Bilgisi İlgi ve anlayışınıza teşekkür eder, bir sonraki uçuşunuzda benzer bir durum ile karşılaşmamanızı dileriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön