21 Ocak 2014 #2247250

Pegasus Havayolları Çalışanları Müşterileri Yanıltıp Başından Savıyor!

Pegasus Havayolları ile geçtiğimiz Kurban Bayramı'nda Alanya'a uçtuk. Dönüşte, Pegasus uçağı tam 3 saat rötar yaptı, ancak sıkılmadan rötarı 2 saat 5 dakika olarak açıkladılar! Gecenin on ikisinde uçağa bindik, ve 1:30'da Sabiha Gökçen'e indiğimizde Havataş servisler bitmişti ve bu uygunsuz saatte varışın tek sorumlusu rötar yapan Pegasus'tu.


Durumu yetkili hanıma anlattık, güya içeri gidip müdürüne sordu ve bize "Taksiyle gidip fiş alın, rötar iki saati geçtiği için biz karşılayacağız"dedi ve bilin bakalım ne oldu? Tabii ki ödemediler, üstünden 3 ay geçti! 3089 sicil numaralı Y**** Hanım bizi yanıltarak başından savdığı gibi, Pegasus tenezzül edip konuyla ilgili "ödeyemeyiz"den başka cevap vermedi!

Merin 196 Okunma

Cevaplar

  • Merin24 Ocak 2014

    Hiçbir çözüm elde edememiş durumdayım, standart bir yazı kopyalayıp yapıştırdılar, şikayetimize ise hiçbir cevap vermediler.

  • Merin22 Ocak 2014

    Tarafınıza detaylar defalarca iletildi ve elimizde sizinle olan birçok mailleşme mevcut. Hiçbirinde dikkate almadınız, size bizi başından savan hanımın sicil no ve adını verdiğimiz halde ilgilenmediniz, ödemeyi dâhi yapmadınız. Utanmadan tekrar "şuraya yazın, buraya yazın" diyorsunuz, defalarca yazdık ve telefonla aradık hâlâ sonuç yok! Buraya standart bir "şuraya yazın" metni kopyalayıp-yapıştırmanız sorunu çözdüğünüz anlamına mı geliyor?

  • Pegasus Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön