03 Mayıs 2013 #1777029

Pegasus Bilet Fiyatları!

Dün aldığım kampanya maili üzerine 14/07/2013 Atina-Sabiha Gökçen uçuşunu 155 TL üzerinden satın aldım. Sabah gördüm ki uçuş 121 TL'ye düşmüş. Müşteri hizmetlerini aradığımda müşterilerin rezervasyonları iptal ettiğinden fiyatların düşmüş olabileceğini ilettiler. Baktım ki 15 günlük programda 155 TL olan uçuşların hepsi 121 TL'ye düşmüş.


Demek ki 1 gece de tüm müşteriler aynı 15 günlük uçuşlarını iptal etmişler. Böyle bir yanıltmayla müşteriye bilgi vermek, büyük kusurdur. Kampanya yapıp mail atıyorsunuz, inanıp uçuşu satın alıyorum. Pazarlama stratejisi mi diyorsunuz ama buna büyük kusur diyorum. Fazla aldığınız ücretin geri ödenmesini talep ediyorum.

Çağdaş 110 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş03 Mayıs 2013

    Ben hatanızı bildiğinizi bildirmenizi değil, kandırmayla alınan haksız ücret farkı olan 2 x 34 TL =68 TL geri ödenmesini rica ediyorum. Diğer mağazalarda aldığımız bir ürün indirime girince, tüketici hakkı olarak farkı alabiliyoruz ve anlayışlı kurumsal firmalar da bunu ödüyorlar. Aynı kurumsallığı sizden de bekliyorum.

  • Pegasus Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Misafirimiz, Bilet ücretlerimiz kademeli olarak dinamik bir yapıya sahip olması sebebi ile ücretlerimiz arasında ücret,iptal ve değişiklik kuralları farklılıklar göstermektedir.Konu hakkında 0850 250 0 737 nolu çağrı merkezimizi arayarak biletiniz hakkında detaylı bilgi alabilir,işlem gerçekleştirebilirsiniz. İlginize teşekkür eder,ucuslarimizda gorusmeyi dileriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön