06 Haziran 2013
Yorum Yap
#1838062

Pegasus Bilet Değişiminde 180 TL'lik Fiyat Farkı!

Pegasus havayollarından 1 saat önce 250 TL'lik bir hafta sonrasına uçak bileti aldım.Program değişikliği nedeniyle uçuşun bir sonraki saate alınmasını talep ettiğimde; 180 TL'lik fiyat farkı sadece değişiklik tutarı olarak istediler.İade isteğimde ise sadece 35 TL iade alabileceğim bilgisi verildi. Evet internetten önceden uygun olsun diye aldım ama her alım-satım işleminde en az 24 saat veya 1 hafta iade seçeneği açıktır. Bu nasıl bir tüketici haklarının uygulamasıdır anlamadım.


Buradan fiyat politikamız bu şekilde diye yanıt alacağımı biliyorum fakat bunun bir haksızlık olduğunu ifade etmek istiyor ve tüketiciye yapılan bu dayatmaya itiraz ediyorum.

Sibel Sibel 105 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sayın Misafirimiz, Tüm ücret siniflari farkli iade ve degisiklik kurallarina tabidir. Bu kurallar uçus belgenizin B.1 maddesinde ve internetten bilet satin alma öncesinde okunup anlasildigina dair yolcu tarafindan imzalanan "Genel Kurallar" bölümünde yer almaktadir. Detayli bilgiye internet ana sayfamizin ve ayni zamanda bilet görüntüleme sayfanizin alt kisminda yer alan "Genel Kurallar" bölümünden de ulasabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları