25 Ocak 2014 #2255557

Pegasus Big Bag İçerisindeki Zeytini Açıp Üzerinden Almışlar!

Check-İn yetkilisinin 2 teneke zeytini 11 kg bagaja kabul etmemesi nedeni ile yine kendi talimatları gereği Pegasus Havayolları bilet satış noktasından 3 kuruşluk büyük bir poşeti (big bag diyorlar ) 10 tl aldım ve içerisine yerleştirdim.


İniş noktamda zeytinleri teslim aldığımda poşetin, tenekenin ağzına yakın bir yerden yırtılarak tenekenin açılıp içersinde bir miktar zeytinin çalındıktan sonra kapatıldığını hatta acele ile kapatırken de poşet bir kısmının kapağa sıkıştırıldığını fark ettim.


Poşet içinin temiz olması münasebeti ile dökülme ihtimali sıfır. 11 kg olan bagaj iniş yerinde 10,35 kg düşmüştür. Bunun üzerine personel çağırdım bu kadar düşük bir kayıp için tutanak tutamayacaklarını belirttiler!

Mesut 172 Okunma

Cevaplar

  • Mesut23 Nisan 2014

    bu zeytinler büyük bir ihalenin şahit numuneleride olabilirdi 650 gram yüzünden milyonlarca liralık zarara da uğrayabilirdik. sonra pegasusu satsalar ödeyemezlerdi. malüm uluslar arası gıda ihaleleri milyar dolar.

  • Pegasus Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz; Güvenlikten ödün vermeden kaliteli hizmetleri ile havayolu sektörüne olumlu katkıları bulunan şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimler bizler için yol gösterici olmakta ve sunulacak yeni uygulamalarımızda temel kriter olarak değerlendirilmektedir. Büyük çaba ve özveri ile çalışılan havacılık sektöründe, Olumlu görüşlerinizi ve takdirlerinizi kazanmak, elbette tüm Pegasus ailesi için büyük önem arz etmektedir.Bu nedenle personellerimizin eğitimleri sürekli yenilenerek misafir memnuniyetimizi sağlamaya çalışmaktayız.Mesajınızda belirtmiş olduğunuz şikayetinize sebebiyet verilen durumdan ötürü üzüntülerimizi bildirmek isteriz.Konu ile ilgili olarak gerekli incelemelerin sağlanabilmesi amacıyla ilgili departmanlarımıza bilgi verilmiştir. İlgi ve anlayışınıza teşekkür eder, bir sonraki uçuşunuzda benzer bir durum ile karşılaşmamanızı dileriz. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön