07 Eylül 2013 #1999770

Pegasus Balayımızda Bizi Mağdur Etti!

29. 08. 2013 tarihinde saat 15:00 de Çeşmeden, balayımızı geçireceğimiz Yunan adalarına kalkacak gemimize ulaşmak için, Sabiha Gökçen Havalimanından İzmir'e saat 08:00 uçuşuyla gittik. Ancak İzmir'de bagajımız çıkmadı ve Pegasus Havayolları kayıp eşya, rapor tutarak yetkiliye yönlendirdi.


Balayımız Pegasus'un hatası yüzünden kabus gibi başlamıştı, herşeyimiz valizin içindeydi. Yetkili E. hanım bize yardımcı olmaya çalıştı ama İstanbul'dan valizimize dair hiçbir cevap gelmiyordu, saatler geçti, bekledik. Ancak saat 13:45 gibi valizimiz elimize ulaştı ve gemimizi son anda yakalayabildik. Pegasus müşteri hizmetlerine mağduriyetimizi gidermeleri için ilettiğimiz yazıya şaka gibi bir taslak cevap aldık.

Hasan 78 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz; Güvenlikten ödün vermeden kaliteli hizmetleri ile havayolu sektörüne olumlu katkıları bulunan şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimler bizler için yol gösterici olmakta ve sunulacak yeni uygulamalarımızda temel kriter olarak değerlendirilmektedir. Büyük çaba ve özveri ile çalışılan havacılık sektöründe, Olumlu görüşlerinizi ve takdirlerinizi kazanmak, elbette tüm Pegasus ailesi için büyük önem arz etmektedir.Bu nedenle personellerimizin eğitimleri sürekli yenilenerek misafir memnuniyetimizi sağlamaya çalışmaktayız.Mesajınızda belirtmiş olduğunuz şikayetinize sebebiyet verilen durumdan ötürü üzüntülerimizi bildirmek isteriz.Konu ile ilgili olarak gerekli aksiyonlar alınması amacıyla ilgili departmanlarımıza bilgi verilmiştir. İlgi ve anlayışınıza teşekkür eder, bir sonraki uçuşunuzda benzer bir durum ile karşılaşmamanızı dileriz. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön