06 Eylül 2013 #1998139

Pegasus Bagaj Hasarı ve Muhatap Bulamamam!

Pegasus Hava yollarının PC4146 sayılı SAW/AYT Sabiha Gökçen havalimanından Antalya'ya giden uçuşlarında kullandığım ve eşim üzerine bağlanmış bulunan bagajımız yeni bagajımız hasarlı bir şekilde kullanılmayacak bir şekilde tarafımıza teslim edilmiş yer hizmetlerine bakan Havaş'atutanak tutturulmuş. Ama onların da ilgisizliği ile karşılaşılmış yeni bir bagaj verilmemiş maliyetitutunağa aktarılmış.


Ama İstanbul dönüşümüzde çağrı merkezi tarafımdan aranmış bana verilen 08502500224 nolu telefonu aradım. Bilgisayardaki güzel sesli bayan dışında bir muhatap bulamadım. Yeni ve büyüdüğünü söyleyen Pegasus Havayollarına bu tavrı yakıştıramadım.

Burak 364 Okunma

Cevaplar

  • Burak08 Eylül 2013

    Pegasus Hava Yolları'nın PC 4146 sefer sayılı uçağı ile SAW/AYT arasında 01.09.2013 tarihinde yaptığım yolculuk esnasında bagajım zarar görmüş tarafımdan tutanak tutturulmuş söz konusu firmanın çağrı merkezi aranmış ama kimseye ulaşılamamış sonra şikayetim üzerine sadece telefonum aranmış bir daha dönülmemiştir zararımın tarafınızdan karşılanmasını firmanızdan rica ederim.

  • Pegasus Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 995942 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön