29 Ocak 2014 #2264267

Pegasus Araç Kiralama Faturasını Alamıyorum!

Pegasus Havayolları'nın internet sitesinden bir araç kiraladım. Kiralama firması Almira olarak gözüküyordu. İzmir havalanında zaten ofisleri de yokmuş, yarım saat onları bulmak için uğraştım. Araba da kiraladığımdan farklı bir araçtı, ona da birşey demedim acelem olduğu için. Fakat şimdi faturayı alamıyorum.


Firma İrlanda üzerinden bir firmadan kiralandığını, Pegasus'un faturayı göndereceğini söylüyor, Pegasus'un telefonu da sadece uçak bileti faturası verebilirim diyor. Bir daha asla Pegasus üzerinden bir işlem yapmayacağım, o kesin fakat bu kiralamanın faturasına ulaşmam gerekiyor.


Rez no: TR396827730

Barış 141 Okunma

Cevaplar

  • Barış31 Ocak 2014

    Merhaba, Bana iletiğiniz 0212 9881274 telefon numarasını zaten defalarca aradım, cevap veren olmadı. Bir kere ingilizce konuşan birine ulaştım ve hem ona hem de sesli yanıt sistemine ismimi ve telefonumu bıraktım. Geri aranmadım. Bu telefona kimse geri dönmüyor.

  • Pegasus Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1049526 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön